Tarihçe

14 yıllık genç ve dinamik bir yapı.

Denim sektöründe verilen hizmetlerle ve başarıyla tamamlanmış yatırımlarla, ülkemizin kalkınmasında alınan etkin rol...

Türkiye’ yi ve Türk insanını temsil etmenin bilinciyle gerçekleştirilen her yatırımın altına gururla atılan imza... 
Yerkürenin farklı coğrafyalarına yaptığı ihracatla adından söz ettiren, dünya devi olmaya aday bir şirket... 

Atlas Denim

Atlas Denim Tekstil Anonim Şirketinin bu günlere gelmesinde en önemli rolü üstlenen Özerbey Tekstilin temelleri, Yıldız ve Türkmen Ailesi’ nin girişimci fertleri tarafından 2004 yılında Adana’da atıldı. 
14 yıldır bu sağlam temellerin üzerinde yükselen Atlas Denim Tekstil, altına imzasını attığı her yatırımın, Türkiye’ yi ve ülkemiz insanını temsil ettiği bilinciyle başarılı hizmetlerini birçok farklı ülkeye yaymakta, istikrarlı bir şekilde büyümektedir. Ve bu sayede ülkemizin gelişiminde etkin bir rol oynuyor; sosyal ve ekonomik kalkınmamıza, refahımıza önemli katkılarda bulunuyor.

Atlas Denim, hızla gelişen Türkiye'nin altyapısının kurulmasında, geliştirilmesinde ve bu sayede daha kaliteli bir yaşama ulaşılmasında, Tekstil sektörünün üstlendiği rolün bilinciyle çalışıyor. Sektörün dünya çapında bir oyuncusu niteliğiyle de değişen dinamiklere optimum çözümleri sunmak adına, sürekli olarak teknolojisini yeniliyor; bilgi birikimini ilerilere taşıyor. Öğrenmek, araştırmak, geliştirmek, yenilenmek ve bu birikimleri en uygun koşullarda hayata geçirmek, Atlas Denim Tekstilin temel hedefleri arasında yer alıyor... 

Türkiye'de ve Dünyada Atlas Denim


Atlas Denim, Trabzon'dan Şanlıurfa' ya, İzmir'den Artvin'e kadar Türkiye'nin dört bir yanına denim kumaşı üretimi yaparken Adana’ yı Denimin başkenti haline getirmeyi hedefliyor.

Sektördeki çalışmalarını Türkiye ile sınırlı tutmayan Atlas Denim, sağlam ve istikrarlı bir grafik çizerek dünya çapında da tercih edilen, başarılı ve güvenilir bir marka olarak öne çıkmayı hedefliyor. Tunus’ a, Fas’ a, İtalya’ ya, İspanya’ ya ve Latin Amerika' ya kadar uzanan geniş bir coğrafya ’ya üretimlerini gönderen Atlas Denim etki alanını dünya geneline yayıyor.

İSTANBUL OFİS - MEHMET NEZİHİ ÖZMEN MH. FATİH CAD. LİMON SK. NO:5/B MERTER, İSTANBUL, TÜRKİYE

Telefon : 0(212) 5273800

Faks : 0(212) 5077753

E-posta : info@atlasdenim.com.tr

FABRİKA - ACIDERE OSB MAH. MİSİS CAD. NO: 11 SARIÇAM ,ADANA, TÜRKİYE

Telefon : 0(322) 550 05 00

Faks : 0(322) 550 05 15

E-posta : info@atlasdenim.com.tr

Copyright ©2017 ATLASDENİM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş