Hakkımızda

AtlasDenim Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 260.000 metre kare toplam alan olmak üzere, Adana Organize Sanayi Bölgesi‘nde 2016 yılında kurulmuş bir firmadır. Genç, dinamik ve denim üzerine uzmanlaşmış bir kadro ile geniş bir çeşitlilikte yüksek kaliteli denim kumaşları, müşteri odaklı rakipsiz ürünleri, müşterilerin ihtiyaçlarına özel çözümleri, hızlı teslimat, etkin fiyat politikası ve yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

AtlasDenim firması; insanlık onurundan, çalışan hakları ve güvenliğinden ve ekolojik sürdürülebilirlikten ödün vermeden uluslararası standartların ötesinde üretim yapan yüksek teknolojiye sahip kaliteli denim kumaş üreticilerinden biri olarak kabul edilmektedir.

AtlasDenim, üretimin tüm aşamalarında kaliteyi ön planda tutarak, müşterilerinin ve ilgili tüm tarafların ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilen modern ve entegre bir tesistir. Yüksek teknolojiye sahip makineleri ile sektördeki yenilikleri sürekli takip eden ve ihtiyaçlara en kısa zamanda cevap verebilen kumaş üretim tesisidir.

Firmamız denim kumaşı ve iplik üretiminde gerek kalite, gerekse ürün çeşitliliği ve yenilikçiliği ile iç ve dış pazarda kendini devamlı geliştirmekte olup zengin koleksiyonu ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine en iyi kalitede ürünler sunmaktadır. Vizyon ve misyonumuz doğrultusunda ve sahip olduğu ilkeler ve hedefler doğrultusunda emin adımlarla ilerlemekte ve faaliyet gösterdiği alanlarda öncü kuruluş olmaya devam etmektedir.