Duyurular

Covid-19 Bilgilendirme

COVİD 19 BİLGİLENDİRME

Atlas Denim Tekstil Sanayi ve A.Ş , Covid 19 (Koronavirüs)'un oluşturduğu riskleri göz önünde bulundurarak, çalışanlarımızın korunması ve iş sürekliliğinin sağlanması amacıyla gerekli önlemleri almıştır.

Bu bağlamda, Atlas Denim Tekstil Sanayi ve A.Ş ’nin Acil Eylem planı , olası iş aksaklıklarını, çalışanlarımızı ve müşterilerimize verdiğimiz hizmeti etkileyebilecek pandemik senaryoları da kapsamaktadır. 

Şu anda, Atlas Denim Tekstil Sanayi ve A.Ş operasyonları planlandığı şekilde ilerliyor. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü'nün bilgilendirmelerini yakından takip ediyor ve bu kuruluşlar tarafından sağlanan bilgilerle faaliyetlerimizi uyumlu hale getiriyoruz. Virüsün yayılmasını durdurmak, tesislerimizi olası aksamalara karşı hazırlamak ve müşteri teslimatları üzerindeki etkileri olabildiğince azaltmak amacıyla şirketimizde önlemler alınmıştır.

Gelişmeleri takip etmeye devam ederek müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına ayak uyduracağız. Bugüne kadar, hijyen ve alınacak tedbirlerle ilgili bilgilendirmeler, teması en aza indirmek için sosyal mesafe uygulaması, potansiyel COVID-19 bulaşma yollarını kesmek için artan temizleme ve dezenfeksiyon işlemleri gibi çeşitli adımlar atılmıştır. 

Operasyonel değişikliklerin yakından koordine edilmesini sağlamak için tüm iletişim kanallarımız aracılığıyla proaktif olarak iletişim kurmaya devam edeceğiz. 


Diğer duyurular
İSTANBUL OFİS - MEHMET NEZİHİ ÖZMEN MH. FATİH CAD. LİMON SK. NO:5/B MERTER, İSTANBUL, TÜRKİYE

Telefon : 0(212) 5273800

Faks : 0(212) 5077753

E-posta : info@atlasdenim.com.tr

FABRİKA - ACIDERE OSB MAH. MİSİS CAD. NO: 11 SARIÇAM ,ADANA, TÜRKİYE

Telefon : 0(322) 550 05 00

Faks : 0(322) 550 05 15

E-posta : info@atlasdenim.com.tr

Copyright ©2017 ATLASDENİM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş